ZE ŽIVOTA

Já vím, že jsem teprve na začátku, ale ráda bych svůj blog někam směřovala. Nechci tu mít jen povrchní blog o tom, co si na sebe vzít a nevzít. Hlavně taky protože sama bojuju s váhou a sebevědomím celý svůj život a vím, jak je ta cesta za novým já těžká. Já taky ještě nemám vyhráno a budu ráda, když na té cestě nebudu sama:-). Můžeme to brát jako můj 

deníček:-)) a třeba to někomu taky pomůže. 

Ano, jsem živá! Trošku jsem se odmlčela. Přišlo mi během karantény nevhodné Vám cpát nějaké moje cancy. Kort když každý měl svých starostí dost. A další věc je, že by asi stejně nebylo co.

Už mám za sebou pár vztahů a tak bych řekla, že mám i pár zkušeností a můžu si tu hrát na paní zkušenou:-).

Znáte ty příběhy, jsou spolu muž a žena, mají se rádi, vezmou se a po letech přijde muž, že se mu vlastně líbí kluci? Jak z hloupého filmu, že ano? Tak toho filmu já jsem byla jednou z hlavních aktérek...

Nedávno jsem sdílela na svém instagramovém profilu vyjádření jedné blogerky o celulitidě. Líbil se mi její přístup, jak říká, ano mám celulitidu a směju se, nosím šortky, bikiny... Tento pohled se mi líbí a vlastně jí ho dost závidím. Protože ač se snažím se sebou pracovat a řekla bych, že už jsem ušla poměrně dlouhou cestu, tak svojí celulitidu...

Právě proběhla třetí výzva reality show Insta Hero show, která měla za téma Instagram x realita. Toto téma se mě ale tolik dotýká a věřím, že hodně z Vás taky, že jsem ho chtěla rozepsat víc.

Jak se někdo, kdo se stydí i sám před sebou v koupelně a bojí se kamkoliv zavolat nebo nedej bože si někomu tváří v tvář stěžovat dostane do reality show? Tak na to se ptám sama sebe!

Můžete říct o mě hodně věcí, ale rozhodně ne, že jsem sobec. Celý svůj život uposazuje sebe vůči ostatním. Někdy se jen bojím říct svůj názor, někdy ze slušnosti a z většiny chci jen udělat ostatním radost.

Přátelství, pouto, které je tak nepopsatelné a tak důlužité... pro někoho je to i víc než rodina. Je ale nějaká univerzální definice, jak má přítel vypadat?

Dokonalost! Co to vlastně je? Kdo jí určuje? A proč se za ní neustále honíme?