ZE ŽIVOTA

Já vím, že jsem teprve na začátku, ale ráda bych svůj blog někam směřovala. Nechci tu mít jen povrchní blog o tom, co si na sebe vzít a nevzít. Hlavně taky protože sama bojuju s váhou a sebevědomím celý svůj život a vím, jak je ta cesta za novým já těžká. Já taky ještě nemám vyhráno a budu ráda, když na té cestě nebudu sama:-). Můžeme to brát jako můj 

deníček:-)) a třeba to někomu taky pomůže. 

Právě proběhla třetí výzva reality show Insta Hero show, která měla za téma Instagram x realita. Toto téma se mě ale tolik dotýká a věřím, že hodně z Vás taky, že jsem ho chtěla rozepsat víc.

Jak se někdo, kdo se stydí i sám před sebou v koupelně a bojí se kamkoliv zavolat nebo nedej bože si někomu tváří v tvář stěžovat dostane do reality show? Tak na to se ptám sama sebe!

Můžete říct o mě hodně věcí, ale rozhodně ne, že jsem sobec. Celý svůj život uposazuje sebe vůči ostatním. Někdy se jen bojím říct svůj názor, někdy ze slušnosti a z většiny chci jen udělat ostatním radost.

Přátelství, pouto, které je tak nepopsatelné a tak důlužité... pro někoho je to i víc než rodina. Je ale nějaká univerzální definice, jak má přítel vypadat?

Dokonalost! Co to vlastně je? Kdo jí určuje? A proč se za ní neustále honíme?

Co ti je? Si to dostala, nebo co? Už ste to někdy slyšely?:-) Ano? A taky to tak milujte? Taky Vás to naštve ještě víc?:-))) A o to víc, když má dotazatel pravdu?:-).

Máte novou známost a všechno je zatím perfektní. Je tam jiskra, je vtipný, vše se zdá být, jak má. Tak proč to neposunout zase o level výš? Ale co když mě uvidí nahou a nebudu se mu líbit? Kdo tenhle pocit nezná?

Dnes ti to sluší! Ty jsi šikovná! Vážne? To si vymyslela ty? Ty jsi chytrá! Pochvaly... Umíme je přijímat? A umíte to i vracet zpátky? A hlavně, umíme se pochvalit sami sebe?