Veselé Vánoce aneb Veroničino vánoční poselství

19.12.2018

Původně jsem nechtěla psát vůbec nic. Myslela jsem, že jen napíšu, že teď budu chvíli offline a odmlčím se. Ale nakonec mi přišlo neslušné Vám ani nepopřát krásné Vánoce. 

Nechci být jedna z těch, která káže vodu a sama pije víno. Protože já bych Vám rozhodně vodu nekázala:-)). Vánoce jsou svátky, kdy si máme užívat času stráveného      s rodinou a to mám přesně v plánu. Nechci si jednou vyčítat, že jsem se věnovala Instagramu a Facebooku místo toho, abych se dívala s mým synem na pohádky. Letos už poprvé opravdu vnímá Vánoce, už se ptá na Ježíška. Je to tak nádherný ho pozorovat a radovat se s ním. Chci si užít a zarýt do paměti každičkou vteřinu:-), protože když se podívám na něj, jak roste a jak rychle to utíká, nechci to promeškat.

Takže toto je můj poslední článek v tomto roce. Sem tam asi přidám fotku na Instagram, ale nebudu se honit a stresovat, že na feedu dlouho nic nemám. Zkrátka na pohodu:-).

Tak bych Vám ráda popřála krásné svátky plné pohody a klidu. Pokud je máte s kým strávit, užijte si každou chvilku, zahoďte na chvíli telefony, počítače a jen si povídejte nebo se aspoň přitulte u pohádky s kakaem:-).

Do nového roku Vám přeju hodně štěstí, zdraví, lásky, splněných snů a pokud si dáváte rádi předsevzetí, zkuste si dát třeba, že se budete mít víc rádi a budete o sebe pečovat tak, jako pečujete o ostatní:-). Zkuste žít víc v reálném životě než v tom virtuálním, zkuste v novém roce něco nového, něco na co jste doposud neměli odvahu, žijeme jen jednou a nechcete si přece vyčítat na smrtelný posteli, že jste to nebo tamto nezkusili:-), zkuste se zamyslet, co máte rádi a co Vás opravdu baví a jestli se tomu věnujete, zkuste se zamyslet jestli jste šťastní ve Vaší práci/vztahu a jestli by s tím něco nešlo udělat, zkuste si splnit Váš tajný sen, zkuste přemoct Váš strach. Rok má 365 dní. Máte dost času. Nemusíte splnit všechno, ale pokuste se udělat aspoň něco až budete za rok hodnotit svůj život, co se Vám za poslední rok povedlo, ať máte být na sebe za co pyšní. A hlavně se z ničeho a nikoho neposrat, protože dokud nejde o život nejde o nic:-). Užívejte každý den! A v příštím roce se budu zase na Vás těšit:-).

Přenádherné Vánoce Vám všem

Veronika