V barvách podzimu. Kousky, které nezevšední

03.10.2018

Že tady máme podzim není žádná novinka. Teď se nám trošku ochladilo a tak máme možnost si užívat chumlajících svetrů, čajíčků, dýňové polévky a všech barev kolem nás.

Já vím, že už jsem s tím trapná, ale pro mě je křivák nejoblíbenější kousek, co mám. Taky ho najdete u mě v několika provedeních - se zlatým zipem, stříbrným zipem, růžový a tento zateplený, který teda fakt miluju! Takový můj plyšáček:-). 

Nemám na sobě nic, co by bylo výkřikem současné módy a i tak si troufám říct, že je to oblečení nadčasové. Timberlandy jsou klasika, která nevyjde z módy a navíc Vás ty boty přežijou:-)). Kostkovaná košile je už druhým rokem jak říkají všichni stylisti must have:-)) takže Verunka jí taky must have:-)). A je tu vidět zase mé oblíbené vrstvení:-). Když by bylo tepleji, dá se košile uvázat v pase a vypadá to taky dobře. Jako doplňky jsem zvolila klobouk, na který si teda pořad zvykám a pokaždé mi přijde, že na mě lidi civí, když ho mám:-)) ale do větru super! A na tzv. bad hair day ještě lepší!:-)) No a jako poslední doplněk je batůžek, který se stane nedílnou součastí každé maminky:-), volné ruce jsou k nezaplacení. 

Když jsem byla nedávno na nákupech s kamarádkou, říkala, že by si strašně ráda pořídila Timberlandy, ale že neví, co k nim. Na někoho můžou působit moc horalsky, ale když k tomu přizpůsobíte zbytek oblečení, budete vypadat stylově. Hodí se totiž i k šatům, nebo kabátu. Já je mám ráda v kombinaci s parkou nebo s koženou bundičkou. Přikládám sem opět dalších pár inspirací z Pinterestu, jak můžete Timberlandy nosit. 

Bunda: Mohito

Košile: Sinsay

Tričko: H&M

Džíny: Abercrombie & Fitch

Boty: Timberland

Klobouk: H&M

Baťůžek: Michael Kors