Svatá trojice - džíny,tričko a tenisky osmkrát jinak

05.09.2018

Když jsem psala, že je dobré mít základní kousky v šatníku. Myslela jsem tím i rozhodně džíny, čistě bílé tričko a bílé tenisky. Jak si vzít tento outfit osmkrát jinak, se můžete podívat v následujících fotografiích. 

Kam jdeš? Na Instagram! Tak jsem si dneska připadala:-))). Předem se omlouvám, že fotografie jsou pořizovány tímto způsobem, ale jak už jsem zmiňovala, jsem v první řadě máma a tak není vždycky čas a někdo po ruce, kdo by mě vyfotil. Jsem si jistá, že by to Maxík určitě zvládl, ale myslím, že by to spíš patřilo do abstraktního umění:-)). Takže jsem dala prďocha spát a rychle to na sebe naházela. No nebudu lhát, bylo to celkem vtipný. Nejdřív jsem to zkoušela na samospoušť, ale pořád mi ten telefon padal:-)) a jelikož jsem královna všech praktiků, tak jsem to celé dělala nabalená v kožené bundě a šále. Ne, nemohla jsem si to nejdřív připravit a pak začít fotit, že jo. No Verunko, snad příště. Takže celá splavená jsem zvolila tuto variantu. Celou dobu mě u toho pronásledovala moje fenečka Annie, protože si myslela, že jdeme na procházku. Ne Annie, to jen panička tady blbne, čůrat půjdeme pak. Na některých fotkách ji můžete vidět nebo aspoň kousek z ní:-).  No a teď už k tomu oblečení:-). 

Začala jsem mojí nejoblíbenější kombinací - džíny, křivák a šála. Miluju podzim! Miluju vrstvení! Nejen, že to podle mě teda:-) vypadá dobře, ALE ubírá to kila:-)), fakt! Na mou duši na psí uši:-). Velkou šálou můžete krásně skrýt nedostatky a ještě hřeje. Takže není o čem přemýšlet, že jo?:-) A ještě něco Vám prozradím. Víte proč jsem si tak oblíbila Nike Air Max? Oni mají trošku vyšší podrážku a tak dělají opticky delší nohy. A to když máte 156 cm přesně potřebujete. Když kliknete na další fotku, dala jsem tam trošku "slušnější" variantu.

Já tomu říkám hacafrak, můj bývalý manžel tomu říkal otylkovský oblečení:-)). Já to ale miluju! Krásně se do toho zachumláte a podle mě to vypadá dobře, otylka neotylka:-)). Teď se hodně nosí lehce zakásnuté tričko za okraj kalhot. Já tomu nejdřív moc nedala, myslela jsem si, že je to spíš pro štíhlé holky, ale jak jsem to vyzkoušela, tak jsem zjitila pravý opak. No jo, jednou vstoupíš...:-) Do strany zase možnost s jinou obuví. 

Kostkované sako ale i kalhoty, sukně jsou letos hodně in. Neskáču vždycky podle toho jak módní průmysl píská, ale toto mě baví. Navíc sportovní eleganci mám opravdu ráda. Je to šik ale zároveň pohodlné. Zde jsem opět přidala ještě jednu fotku, aby bylo vidět, jak to vypadá, když si vykasáte trošku rukávy. Za mě to vypadá rozhodně lépe. 

Varianta s černým sakem je moje hodně oblíbená. Dle mého názoru tento outfit jen tak  z módy nevyjde. Když vyměníte tenisky za polobotky nebo lodičky, hned z Vás bude dámička:-). 

Lehoučké kimono a hned outfit působí ležérněji. A! Dobře to maskuje:-). 

Bombery se nosí už několikátou sezónu, tak proč nevyzkoušet květovaný? 

Tak tady jako úplně není vidět, že mám to bílé tričko nooo:-))) ale fakt tam je! Tyhle huňatý, muchlací svetry jsou prostě boží. Navíc, když si v nich sednete a najíte se, nemusíte řešit, co vám kde leze:-). A to se vyplatí!

Použité kabelky při mém profesionálním photoshootu. Byla to dřina. Fotografie nejsou nijak upravovány pro zachování autentičnosti, včetně zvířat a upatlanýho zrcadla:-)).