Prosím tě, zhasni!

10.10.2018

Máte novou známost a všechno je zatím perfektní. Je tam jiskra, je vtipný, vše se zdá být, jak má. Tak proč to neposunout zase o level výš? Ale co když mě uvidí nahou a nebudu se mu líbit? Kdo tenhle pocit nezná?

Sex nerozlučitelně souvisí s naším sebevědomím. Už při námluvách to můžete vidět, jak ženy, které si jsou jisté svojí ženskostí, přitahují muže daleko víc, než nějaká do sebe schoulená chudinka. A nemusí to být vůbec nějaká sexbomba, ale z té ženy to prostě vyzařuje.

Zpátky do minulosti

O panenství jsem přišla v 16. S klukem, se kterým jsem chodila rok a bylo to pro nás oba spíš taková komedie. Na to správné, jsem si musela počkat až s dalším přítelem. Ten mi ale nikdy moc nedával najevo, že jsem krásná, taková jaká jsem. Naopak se mu líbily štíhlé holky a já se před ním styděla. Stud se stal mojí součástí. Jsem dokonce tak stydlivá, že se stydím i sama před sebou jít i jen nahá z koupelny do ložnice. Natož ještě před někým. Co když uvidí moje prsa? Břicho?? Celulitidu??? Ne, ne, ne!! Lepší se zahalit! a zhasnout! Nesnášela jsem, když se mě muž jen dotknul na břiše, vždycky jsem si říkala, jak se mu určitě hned honí hlavou, jak jsem tlustá. Takže když se mě dotýkal a blížil se k mému břichu, buď jsem mu dala ruku pryč, nebo jsem ztuhla a ani nedýchala a jen čekala, kdy to skončí.

Znovu jako poprvé

Po rozchodu s mým exmanželem jsem byla přes rok bez sexu. Dovedete si představit, pro někoho, kdo už tak trpí s nízkým sebevědomím, jaké to bylo? Že jsem se měla vysléct před někým novým?? Navíc po porodu? Kdybych řekla, že mě ta představa děsila, tak to bylo slabé slovo. Překonala jsem se a jsem za to moc ráda:-). Navíc jsem měla hrozné štěstí na muže, který mě neustále chválí, jak jsem krásná. A když řeším své nedostatky, tak mi jen řekne: "a kdo je dokonalý? Já taky nejsem." Když jsme spolu začali chodit a zjistil, jak moc jsem stydlivá (a to jsem se fakt snažila přemáhat se), tak říkal, počkej za dva roky, budeš tady chodit přede mnou nahá a ani se nad tím nepozastavíš:-).

Noční můra jménem veřejné koupaliště

Vzpomínám si na naší jednu z prvních schůzek, bylo vedro a on chtěl jít na plovárnu. Když to vyřkl, tak se mi úplně zatmělo před očima. K bazénu???? Mezi tolik lidí???? JEN V PLAVKÁCH???? Nakonec jsem šla. A co jsem zjistila? Nikdo na mě nezíral nebo neházel po mě rajčata se slovy, zalez špekoune, nic z toho. Naopak to byl moc hezký den. Byl to pro mě neuveřitelný boj sama se sebou, ale s každým takovým "malým" bojem jsem získala velké vítězství. Od té doby jsem si začala dávat takové bobříky odvahy. Například jsem si stoupla před zrcadlo a nutila jsem se na sebe dívat a říct si, co se mi na sobě líbí. Nebylo mi to příjemné. Ale pokaždé mě tyto moje úkoly posunuly zase o trošku dál. Když je člověk zavřený ve své ulitě, je mu v ní tak nějak dobře, už si na ní zvykl a proč to nějak měnit. Když se ale rozhodnete, že s tím chcete něco udělat a vylézt z ní, tak Vás to taky něco bude stát! Vystoupíte ze svojí komfortní zóny a budete si připadat hrozně zranitelní, ale každý vyhraný boj Vám vytvoří nový kousek Vašeho sebevědomí a to Vám nedovolí se sebou špatně zacházet.

Jen nech rozsvíceno, chci Tě vidět!

Dnes jsou to dva roky, od té doby, co mi to tehdy můj přítel řekl. Pořád mám problém se projít před ním nahá, ale ten posun, co jsem udělala je neuvěřitelný. Nevadí mi ale chodit před ním ve spodním prádle. Ano i to byl problém! Když se mě dnes dotkne na břiše, pořád ve mě lehce zamrazí, ale už to pomalu nevnímám. Hlavně mi téměř pokaždé řekne, že má moje bříško rád. No a sex? :-) Řeknu Vám to takhle, je mi úplně jedno, jestli je světlo nebo tma. Ve chvíli, kdy jsem v hlavě přestala řešit tyhle blbosti, jsem si ho začala užívat, jako nikdy dřív! A věřte mi to! Zkuste si to v hlavě prostě vypnout a užívat si jen ten moment. Protože, když už s Vámi ten chlap do postele jde, on už ví, jak vypadáte a pak jestli máte celulitidu, to je to poslední, co řeší:-)). Schválně to vyzkoušejte, uvolněte se a já Vám slibuju, že zažijete nejlepší sex v životě:-). A za to to stojí, ne?:-)