Léto a šaty? Ne, děkuji!

14.08.2018

Ráda bych tu otevřela téma, které trápí hodně holek, ale stydíme se o něm mluvit. Je léto, vedro a vy se paříte v kalhotech. Proč si nevezmeš sukni nebo šaty, slýcháme. No já nejsem moc šatový typ, jsem vždycky odpověděla. Za léto jsem vzala na sebe sukni nebo šaty tak dvakrát až třikrát. Dnes je nosím téměř denně a strašně si to užívám.


V čem byl teda problém? Holky se silnějšíma nohama to znají. Chvíli je to v pohodě, ale pak se Vám začnou třít stehna o sebe, kůže se odře a nemůžete pomalu chodit, jak je to nepříjemné a bohužel to přetrvává i několik dní. Takže si zase šaty na chvíli odpustíte. Slyšela jsem mnoho rad. Vyzkoušej deodorant, dětský pudr, některé holky nosí kvůli tomu legíny. To považuju upřímně za módní peklo! Legíny pod sukni nebo šaty opravdu ne! Nevypadá to hezky. Chcete přeci vypadat atraktivně a žensky, ne? Jediný případ, kdy je lze použít, je když máte delší tuniku. Já tedy osobně celkově legíny považuju jen za domácí/sportovní oděv. A jak říká moje kamarádka - tři věci, které nikdy nelžou: alkohol, děti a legíny :-)). 

zdroj: shutterstock
zdroj: shutterstock

Loni v létě jsem objevila bandaletky. Prodávají různé druhy a barvy. Minulý rok jsem je tolik nenosila, ale letos jsem se s nimi naučila pořádně zacházet a nemůžu si je vynachválit. Za mě jsou daleko příjemnější krajkové, jsou víc prodyšné a navíc vypadají sexy :-). Pořídila jsem je v obchodu Spravná podprsenka. Mají i e-shop, ale myslím si, že je lepší zajít tam poprvé osobně. Prodavačky jsou tam moc milé a poradí Vám krásně s velikostí. A mají i moc hezké spodní prádlo:-)!

Tak hodťe kalhoty do kouta, jejich čas přijde už za chvíli a užijte si naplno toto slunečné léto! Ukažte svou jemnou stránku. Užívejte si svou ženskost!