Je možné vypadat stylově a přitom nemrznout?

02.01.2019

Ušetřím Vás dalšího shrnutí roku 2018 a duchaplného zamyšlení nad nastupujícím rokem 2019, protože si myslím, že jsme toho všichni už viděli všude až až. Nemám pravdu? 

Pojďme se tedy vrátit k nejpodstatnější věci a to je móda:-))). No asi Vám neřeknu žádnou novinku, ale vypadá to, že zima se už vážně blíží. Jako ještě pořád si troufám vyrazit ven s holýma kotníkama (mám silonkové ponožky, zas takový hrdina nejsem), ale přituhuje:-). Ne nadarmo se říká, že móda zebe:-). 

Realita vs Pinterest

Zima a móda je docela zábavná kombinace, protože když si hodíte do Pinterestu zimní outfity, vylezou Vám sice strašně pěkný variace ale rozhodně v nich zmrznete:-)). No jako vážně, ještě když jste hubená, tak se můžete navrstvit a pořád budete vypadat roztomile nabalená, ale když se navrstvím já se svojí výškou alá trpaslík a mojí fugurou, tak budu vypadat, jak mix mezi sumo válečníkem a Mishelin panáčkem.

Tady máte ukázku, jak vypadají zimní outfity podle Pinterestu. Přidala jsem i jednu svojí z minulého týdne, ten den bylo okolo osmi stupňů Celsia. 

Jako úplně nejlepší jsou ty rady, že lyžařská bunda do města nepatří, válenky vlastně taky ne. Takže co teda máme nosit, když je venku mínus dvacet? Péřovku? Pěkně děkuju. To je snad ještě vtipnější než to vrstvení:-)). Péřovky jsem nenáviděla už na základce, protože jsem si v nich připadala jako totální buřt. Jako vážně by mě zajímalo, jak to ty holky dělají. Teď jsem zrovna viděla jednu modelku, která je na horách, všude sníh a ona na sobě tenký kalhoty, svetr a kožešinovou vestu. To jí jako není zima? To v tom má nějaký topení v tý vestě? Nebo se jako jen načančá, vyběhne ven, cvakne fotku a pak jde dovnitř odsekat omrzliny? A my zmrzlíci, nabalený ve vaťácích si říkáme, jak to ty holky dělají?:-). Třeba já sázím na termooblečení. Když už je venku fakt kláda, tak není vůbec špatný. Narvu termokalhoty pod džíny, tričko pod tričko a jdu:-). Na hrdinství není prostor:-).

Trošku jsem se Pinterestem prohrabala a našla jsem dle mého názoru, nositelné a teplé outfity. Speciálně bych vypíchla ten poslední pro největší zmrzlíky:-))). Když vidím, co se nosí, asi ustříhnu kus mého péřového spacáku, navlíknu se do něj a budu IN:-). A závěrem bych jen dodala, že bychom měli především myslet na naše zdraví, protože móda může být sebepěknější, ale zdraví máme jen jedno. Tak bůčky v teple a zase příští týden. 

 Veronika


Zdroj fotek: Pinterest