Jak nosit šaty i na podzim

19.09.2018

Podzim už je cítit ve vzduchu. Miluju toto období, všechny ty barvy přírody, pomalu se blížící Vánoce! Ano, já Vánoce zbožňuju! A kdo ne, ten je Grinch! :-))

Jak už jsem v jednom z předchozích článků psala, tak léto nikdy úplně nepatřilo mezi mé oblíbené období co se týče módy. Roky jsem se pařila v kalhotech, maximálně kraťasech. Letos už to bylo ale mnohem lepší:-). Nejen, že jsem si nakoupila spousty nových šatů, ale dokonce jsem je i nosila!:-) 

Podzim mě hodně baví, dá se totiž krásně vrstvit. Nebojte se sáhnout po letních šatičkách v kombinaci s džínovou nebo koženou bundičkou, budou vypadat skvěle. Jelikož jsme ten den docela dost ťapkali, tak jsem vytáhla moje milované "Conversky". Rozhodně neplatí, že musíte mít k šatům slušnou obuv (pokud se nejedná o plesovou róbu). Naopak kontrast něžných šatů a sportovní obuvi s džínovou bundou mě hodně baví. Nechci totiž působit jako chodící marshmallow:-)). Mám ráda sportovní eleganci, vypadáte šik ale je to stále pohodlné. V inspiracích dole uvidíte i ukázky slušnějších kombinací. 

Tento týden má být ještě babí léto, tak máme poslední možnost si užít kraťásky a šaty bez silonek. Nebojte se vrtstvit a hrát si s tím. Moc ale nepřekombinovávejte vzory. Stačí jeden výrazný prvkek. Spousty dalších inspirací najdete na Pinterestu. Stačí jen zadat typ oblečení a vyjede Vám mraky fotek. Sama se tam taky ráda inspiruji:-). Pokud byste chtěli přítele na telefonu, pošlete mi Vaši fotku do mailu, messengeru nebo DM na Instagramu a já Vám ráda odpovím! :-)

Zdroj: Pinterest

Další možností je i dlouhý volný svetr nebo kabát a jakmile začne trošku přituhovat, můžete vytáhnout kozačky. 

Mě teď čeká pár denní výlet do Dubrovníku, tak už se moc těším na pljeskavici a gemišt:-)).

A jak si užíváte vy podzim?Bunda: ONLY

Šaty: Ted Bakker
Kabelka: Gucci
Boty: Converse
Brýle: H&M