Jak na oblečení tón v tónu

17.10.2018

V jednoduchosti je krása. A to přesně platí o oblečení tón v tónu. Vypadá to elegantně a přesto šik. 

Nebojte se, celý outfit hodit do jedné barvy. Já třeba zbožňuju all black outfity. Ne, nepřipadám si jako Emo:-)), ale mám ráda jednoduchost. Nemusíte volit jen neutrální barvy jako jsem zvolila já. Můžete si i zadivočit:-). Pokud se rozhodnete pro jednu barvu, můžete zvolit ke kombinaci o odstín tmavší nebo světlejší, ale držte se té barvy. Můžete taky zvolit jednotný outfit a "roztřelit to" výraznou kabelkou nebo obuví. Teď se nosí zvířecí motivy nebo výrazné doplňky, například červené kotníčkové boty. 

Béžovou, nude, tělovou, jakkoliv to chcete nazvat:-) najdete teď ve všech obchodech. Mně osobně se asi víc líbí na brunetách, ale když se trošku výrazněji nalíčíte, tak to taky jde. Já jsem teď navíc zase jak majitelka vápenky:-)). 

Tímto článkem jsem si chtěla ještě naposledy užít podzimních oblečků (ikdyž teda v tom kabátě mi bylo vedro, ale na fotku dobrý:-)), protože teď budu měsíc na Floridě a tak Vás budu zase "otravovat" šatičkama, kraťasama:-). Ale nebojte! Plavkama Vás děsit nebudu:-)). Jsem zvědavá, jestli se vrátím ještě do podzimu nebo už tu začne zima. Přikládám pro inspiraci ukázky z Pinterestu.

Kabát: Stradivarius

Rolák: Zara

Džíny: Abercrombie & Fitch

Boty: Gucci

Kabelka: Louis Vuitton

Brýle: Ray Bann