NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA NAŠEM BLOGU

Přečtěte si, co je nového
 

Ano, jsem živá! Trošku jsem se odmlčela. Přišlo mi během karantény nevhodné Vám cpát nějaké moje cancy. Kort když každý měl svých starostí dost. A další věc je, že by asi stejně nebylo co.

Už mám za sebou pár vztahů a tak bych řekla, že mám i pár zkušeností a můžu si tu hrát na paní zkušenou:-).

Znáte ty příběhy, jsou spolu muž a žena, mají se rádi, vezmou se a po letech přijde muž, že se mu vlastně líbí kluci? Jak z hloupého filmu, že ano? Tak toho filmu já jsem byla jednou z hlavních aktérek...

BLOG

Přečtěte si, co je nového
 

Taky máte ve skříni kousky, které jste nikdy neměli na sobě? Že mají dokonce visačku? A pak se válí ve skříni roky a roky dokud se jednoho dne nenaštvete a nepošlete to dál. Znáte to? Já teda rozhodně:-)).

Ráda bych tu otevřela téma, které trápí hodně holek, ale stydíme se o něm mluvit. Je léto, vedro a vy se paříte v kalhotech. Proč si nevezmeš sukni nebo šaty, slýcháme. No já nejsem moc šatový typ, jsem vždycky odpověděla. Za léto jsem vzala na sebe sukni nebo šaty tak dvakrát až třikrát. Dnes je nosím téměř denně a strašně si to užívám. ...

Každá jsme nějaká a to nás dělá jedinečné. Tvar postavy máme geneticky daný a s tím nic neuděláme. Holka co prsa má, je nechce, ta která nemá pas, ho mít chce... znáte to. Musíme se zkrátka smířit s tím, co nám matka příroda nadělila a naučit se mít svoje tělo rády. Pak se nám s tím hned bude lépe pracovat. ...

Léto a barvy k sobě nerozlučně patří. Mně ale ještě nedávno tato kombinace naháněla strach. Dnes si to užívám.

Dávám létu zelenou

Léto a barvy k sobě nerozlučně patří. Pro mě ale ještě nedávno tato kombinace naháněla strach. Dnes si to užívám.

Letošní rok je hodně trendy barva zelená. Já jsem ji nikdy nenosila a řekla bych, že jsem se jí bála. Domnívala jsem se, že budu vypadat "vyblitě". Když jsem prvotní strach překonala, musím říct, že jsem si zelenou opravdu oblíbila a začíná plnit můj šatník:-).

Čeho jsem se ale rozhodně nebála:-) jsou proutěné kabelky. To mě jako HODNĚ baví:-). Kabelku, kterou zde vidíte naprosto miluju! Moc často si jí ale neužívám, protože pro maminku dvouletého divocha je opravdu nepraktická. Nemluvě o tom, že narvat do ní vlhčené ubrousky, náhradní oblečení, sváču, pitíčko, dinosaura a Pana Pavouka je prostě nereálné. Zrovna tak chytat letící dítě střemhlav někam do prázdna a do toho stylově držet kabelčičku je sci-fi :-)). Pokud jsem tedy v módu MATKA, nosím z velké části batůžky, messengery nebo když chci být za dámičku tak shopper.

Bez slunečních brýlí neodejdu z domu. Nejenže svou funkci plní opravdu skvěle, zrovna tak můžou být výborným doplňkem, který dotvoří celý outfit. Já brýle miluju. Můj syn bohužel taky, takže se občas o ně trošku přetahujeme:-). Má to pak lehký dopad na nožičky brýlí, ale kdo by chtěl, aby mu brýle seděly na obličeji rovně, že?:-)

Pokud máte strach z barev, zkuste si nejprve vzít do kabinky třeba různé odstíny dané barvy. Dost možná tak zjistíte, která barva Vám opravdu sedí. Blondýnkám více sluší pastelové odstíny, zatímco brunetkám sedí syté barvy. Já když si nejsem opravdu hodně jistá, udělám si v kabince fotku a buď ji pošlu kamarádce jako příteli na telefonu nebo si ji nechám a pak se na ní s odstupem času podívám, abych neudělala zbrklý krok.

Když už si kousek koupím, někdy se mi stane, že pak nemám odvahu v tom vylézt ven. Na to mi pak pomáhá si danou věc zkoušet doma a chvíli v ní pobývat. Přesně takhle jsem nosila doma tyto šaty a stavěla jsem v nich koleje pro vláčky:-). Dnes v nich vyrazím s hlavou vztyčenou. Mám na nich velice ráda jejich střih. Připadám si v nich jak z filmu Pomáda:-).