NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA NAŠEM BLOGU

Přečtěte si, co je nového
 

Ano, jsem živá! Trošku jsem se odmlčela. Přišlo mi během karantény nevhodné Vám cpát nějaké moje cancy. Kort když každý měl svých starostí dost. A další věc je, že by asi stejně nebylo co.

Už mám za sebou pár vztahů a tak bych řekla, že mám i pár zkušeností a můžu si tu hrát na paní zkušenou:-).

Znáte ty příběhy, jsou spolu muž a žena, mají se rádi, vezmou se a po letech přijde muž, že se mu vlastně líbí kluci? Jak z hloupého filmu, že ano? Tak toho filmu já jsem byla jednou z hlavních aktérek...

BLOG

Přečtěte si, co je nového
 

Máme tady začátek prosince, blíží se Vánoce a s nimi nevyhnutelné vánoční večírky. Jak je přežít bez ztráty hvězdičky? Sepsala jsem pár pravidel, kterých byste se měli (mohli:-)) držet pokud nechcete mít z ostudy kabát:-).

Nastupujete do letadla a vidíte rodiče s dětmi, probleskne vám hlavou: "No to bude let, bezva"! Rozumím vám:-) znám ten pocit totiž z obou stran!

V předposledním článku jsem vychvalovala, co je tady super, tak abych nebyla jen propagátor USA, tak jsem se rozhodla napsat, co se mi tu nelíbí. Jen pro pořádek mluvím o Floridě, ne o Americe celkové. Protože každý stát je samozřejmě jiný.

Tak když už jsme k sobě tak nějak upřímný, tak Vám řeknu, že tak trošku ráda nakupuju :-)). Ráda se kochám, kde co mají a můžete mě nazvat materialistou, ale já si prostě ráda sem tam něco dopřeju:-). A v Americe mě to baví o to víc a to hned z několika důvodů.

Že tady máme podzim není žádná novinka. Teď se nám trošku ochladilo a tak máme možnost si užívat chumlajících svetrů, čajíčků, dýňové polévky a všech barev kolem nás.

Podzim už je cítit ve vzduchu. Miluju toto období, všechny ty barvy přírody, pomalu se blížící Vánoce! Ano, já Vánoce zbožňuju! A kdo ne, ten je Grinch! :-))

Když jsem psala, že je dobré mít základní kousky v šatníku. Myslela jsem tím i rozhodně džíny, čistě bílé tričko a bílé tenisky. Jak si vzít tento outfit osmkrát jinak, se můžete podívat v následujících fotografiích.

Dávám létu zelenou

Léto a barvy k sobě nerozlučně patří. Pro mě ale ještě nedávno tato kombinace naháněla strach. Dnes si to užívám.

Letošní rok je hodně trendy barva zelená. Já jsem ji nikdy nenosila a řekla bych, že jsem se jí bála. Domnívala jsem se, že budu vypadat "vyblitě". Když jsem prvotní strach překonala, musím říct, že jsem si zelenou opravdu oblíbila a začíná plnit můj šatník:-).

Čeho jsem se ale rozhodně nebála:-) jsou proutěné kabelky. To mě jako HODNĚ baví:-). Kabelku, kterou zde vidíte naprosto miluju! Moc často si jí ale neužívám, protože pro maminku dvouletého divocha je opravdu nepraktická. Nemluvě o tom, že narvat do ní vlhčené ubrousky, náhradní oblečení, sváču, pitíčko, dinosaura a Pana Pavouka je prostě nereálné. Zrovna tak chytat letící dítě střemhlav někam do prázdna a do toho stylově držet kabelčičku je sci-fi :-)). Pokud jsem tedy v módu MATKA, nosím z velké části batůžky, messengery nebo když chci být za dámičku tak shopper.

Bez slunečních brýlí neodejdu z domu. Nejenže svou funkci plní opravdu skvěle, zrovna tak můžou být výborným doplňkem, který dotvoří celý outfit. Já brýle miluju. Můj syn bohužel taky, takže se občas o ně trošku přetahujeme:-). Má to pak lehký dopad na nožičky brýlí, ale kdo by chtěl, aby mu brýle seděly na obličeji rovně, že?:-)

Pokud máte strach z barev, zkuste si nejprve vzít do kabinky třeba různé odstíny dané barvy. Dost možná tak zjistíte, která barva Vám opravdu sedí. Blondýnkám více sluší pastelové odstíny, zatímco brunetkám sedí syté barvy. Já když si nejsem opravdu hodně jistá, udělám si v kabince fotku a buď ji pošlu kamarádce jako příteli na telefonu nebo si ji nechám a pak se na ní s odstupem času podívám, abych neudělala zbrklý krok.

Když už si kousek koupím, někdy se mi stane, že pak nemám odvahu v tom vylézt ven. Na to mi pak pomáhá si danou věc zkoušet doma a chvíli v ní pobývat. Přesně takhle jsem nosila doma tyto šaty a stavěla jsem v nich koleje pro vláčky:-). Dnes v nich vyrazím s hlavou vztyčenou. Mám na nich velice ráda jejich střih. Připadám si v nich jak z filmu Pomáda:-).